Nėgės Festivalis

Nauja kelionė

128,00 €

Nėgės Festivalis Narva-Jeesū

Rundalės pilis

Talinas

3d./2n.

Smulkiau

78 Turimas kiekis

NAUJIENA!!!

 

 

1 diena.

Anksti ryte, 05:00 val., išvykstame iš Lietuvos, su trumpais sustojimais poilsiui. Jūsų patogumui rytinei kavutei, sustosime Pasvalio kavinėje – bare „19 – tas kilometras. Atvykstame į Rundalę. Apžvalginė ekskursija po *Rundalės pilį – tai gražiausias Baroko ir Rokoko architektūros ansamblis Latvijoje.

Įspūdinga ekskursija pilyje*. Kur žemės hercogo E. J. Birono vasaros rezidencija – baroko stiliaus pilies ansamblis, statytas dviem periodais (1736–1740 m. ir 1764–1766 m.) pagal italų architekto F. B. Rastrelli projektą. Pastato interjerą 1765–1768 m. kūrė skulptorius J. M. Grafas, dailininkai F. Martinis ir K. Cukis. Tuo pat metu buvo pradėtas sodinti ir prancūziškas parkas. Naujieji pilies šeimininkai patalpas remontavo 1813 ir 1865 m. Labiausiai pilis buvo nusiaubta iškart po I Pasaulinio karo, tačiau 1933 m. pradėti restauracijos darbai. Dabar pilyje galima apžiūrėti hercogo apartamentus ir reprezentacines XVIII a. interjero sales, išgirsime pasakojimų apie didikų gyvenimo pikantiškas detales.

Toliau tęsiame mūsų kelionę į Lido restoraną , kad netektu važiuoti iki Talino su grojančiu pilvu, siūlome papietauti "Lido"* laisvalaikio centre. Tai tradicinis latviško maisto restoranas. Greita, skanu, o svarbiausia, galėsite stebėti, kaip tautiniais drabužiais pasipuošę darbuotojai čia pat, jums stebint, kepa bulves, čirškina blynelius, maišo didžiulį puodą sriubos bei gamina daugiau nei šimtą įvairiausių patiekalų. Kiti galės pakelti „bokalą“ gyvo alaus su mėlynaisiais žirniais. Originalus, malūną primenantis pastatas, visada gausiai lankomas turistų. Čia Jūs galėsite pasimėgauti  Baltijos šalių virtuve ir ne tik pavalgyti, bet ir maloniai praleisti laiką!

Išvykstame į nepakartojamą studentų sostinę Tartų.

Kupini įspūdžių, pailsėję , mes nepastebėsime kaip atkeliausim į Estijos jaunimo, kultūros ir mokslų sostinę – Tartu. Įsikuriate viešbutyje.

Vakare laisvas laikas jaukiame Tartų senamiestyje.(Pagal pageidavimą).Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai.

Išvykstame susipažinti su studentų sostinę Tartų.

Susipažinsite su vienu seniausiu miestu Estijoje.  Kuris buvo įkurtas 1030 Jaroslavo Išmintingojo. Paskui jis priklausė Hanzos sąjunga, kas ne tik pagerino vietinę prekybą, bet ir pagražino tos epochos architektūrą, charakteringais pastatais. Kai švedai buvo užgobę miestą, įkūrė universitetą – kuris šiuo metu yra didžiausia vertybė vietinių gyventojų.

Dabar Tartu vienas iš pagrindinių kultūros ir mokslų mietu Estijoje. Laisvas laikas

Išvykstate į kurortą prie jūros Narva-Jeesū, kuris randasi į šiaurę nuo Narvos. Kuris randasi prie upės Narva santakos kuri įplaukia į Narvos įlanka , 14km į šiaurė nuo Narvos. Spygliuotame miške prie upės Narvos žiočio ant Suomijos įlankos kranto. Kurortas tęsiasi 3,5 km po upės krantą , palei įplauką – 6 km. Tarp statinių ir kranto yra kuopų atkarpa , kuri yra apaugusi pušynu.  Dėka švarių smėlėtų paplūdimių ir pušynais , miestas yra populiari vieta poilsiui jau dešimtmečius. Narva-Jeesū kaip niekur kitur yra tinkama vieta pajausti ryši su gamta ir susipažinti su istoriniu ir kultūriniu paveldu Estijos ir Rusijos piliečių. Kurortinis miestelis Narva-Jeesū savo pavadinimą gavo , kaip byloja legenda nuo vokiškų pirkėjų ir skamba nuo kartos į kartą : Legenda apie Gungerburga , arba „alkanas miestas“, o kaimyninis miestelis buvo pavadintas Magerburgu , arba „liesas miestas“.

 

Nėgės Festivalis Narva-Jeesū. Nėgė yra labai reta žuvis, bet Narva-Jeesū jas gaudo jau nuo senų laikų. Tradicinio festivalio nėgės metu žvejams ir visiems šios žuvies mėgėjams miesto centre dirba žuvies mugė , kur galima nusipirkt šviežią žuvį , taip pat žuvies produktus , pagaminti visais būdais. Be to , čia galima paragauti įvairius patiekalus iš nėgės. Visiems norintiems siūlome galimybe nukeliaut į upę kartu su žvejais ir savo akimis pamatysi , kaip vyksta nėgės žvejojimas. Upinė nėgė – tai žuvis su gyvatės kūnu , pirmu žvilgsniu primenanti ungurį.

Greitai, skaniai, o svarbiausia pasimėgausite žuvų patiekalais kuriuos Jums paruoš  tautiniais drabužiais pasipuošę darbuotojai. Jums stebint bus kepama žuvis, bulvės ir kiti didžiuliai puodai patiekalų.

Kupini įspūdžių, pailsėję ir iki soties prisikimšę pilvus išvykstate iš festivalio į kurį dar ne kartą norėsite gryšti, prisiminę aromatus, atmosferą, ragautus patiekalus bei gerai praleistą laiką. Vėlai vakare atvyksite i Taliną. Įsikuriate viešbutyje. Vakare laisvas laikas jaukiame Talino senamiestyje.

 

 

Jūsų pageidavimu siūlome aplankyti vieną iš įdomiausių restoranų mieste!

Kur aplankysite pačio turtingiausio pirklio restorane, kuris dvelkia Senovės viduramžių atmosfera. Restorane Olde Hansa" lankėsi visi garbės svečiai! Ši vieta duos ypatingą Senovės Viduramžių jausmą. Patiekalai ruošiami pagal senovės viduramžių laikų įrašytų į  chartijas/papirusus receptus, su malonumu užpildysite savo pilvus šiais patiekalais. Olde Hansa yra ypač žinomas dėl savo viduramžių patiekalų ir draugiškos atmosferos.  Patys geriausi įspūdžiai garantuoti.

 

Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena. Pusryčiai.

Išvykstate į apžvalginę ekskursiją autobusu ir pėsčiomis „Pajūrio siužetai“.

Talinas Jums siūlo šimtus būdų, kaip praleisti savaitgalio atostogas  - savo turtinga istorija, architektūra, erdviais sodais ir parkais, galybe muziejų, meno galerijų, pasaulinio lygio operos ir galiausiai kasdieniam malonumui, kurį gali suteikti pasivaikščiojimas spalvingoje senojo miesto dalyje. Arba tiesiog praleisti laiką jaukioje kavinėje, klube ar tavernoje, Talino širdyje - centre.

Autobusinio maršruto laiku mes susipažinsime su gražiu pajūrio rajonu Taline , kuris randasi prie pat jūros. Jūs pamatysite Talino uostą , išraiškingą paminklą Undinė , pastatytas pakrantėje, „Ekaterijos slėnyje‘ arba Kadriorg. Pagal caro Petro I įsakymą čia buvo suplanuotas ir įkurtas parkas kuris iki šių dienų tarnauja žmonėms. Vieta gavo savo pavadinimą nuo Rusijos imperatoriaus žmonos vardo – Ekaterina I . Netoli randasi Pevčesko Laukai , kuris yra svarbus kultūrinis objektas. Būtent čia yra švenčiamas įžymus Estijos festivalis šokių ir dainų, įtrauktas į 2003 metų į UNESCO paveldus. 19a. netoli , Cukraus kalno dvariškis A.V. Orlov-Davydov pastatė negotikinę pilį , ir pavadino ją savo žmonos vardu Marija – Marienbergu, įžymesnė net už Baskervilio salę. Čia filmavo kultinį filmą apie Šerloko Holmso ir daktaro Vatsano nuotykius. Nuo pilies terasos matosi įspūdingas vaizdas į viduramžių Senamiesčio siluetą , ant jūros paviršiaus Talino įlankoje galima pamatyti plaukiojančias gulbes ir granitinius riedulius pakrantėse nuo ledynmečio laikų. Toliau keliaujame į Piritą , būrių sporto centrą , kur 1980m. vyko olimpinė burių regata. Ant Piritos upės kranto 15a. buvo pastatytas Šv. Brigitos vienuolynas, vaizdingi griuvėsiai kurie pritraukia senovės mėgėjus. Rugpjūčio vakarais čia vyksta paslaptingi viduramžių sienų festivaliai Birgita – muzikinis teatrinis festivalis. 2001 m. šalia atsirado šiuolaikinis katalikiškas vienuolynas, saugantis atmintį apie įžymią švedų aiškiaregę. Pravažiuojam vienuolyno mišką , kuriame yra memorialinė miško kapavietė , ir atsirandame prie Telebokšto , kuris randasi Botanikos sode. Nuo balandį 2012 m. ji ir vėl atidaryta po renovacijos. Nuo jos aukščio atsidaro puikus vaizdas į miestą ir apylinkes , o viduje daug pažintinių interaktyvių galimybių. ( Įėjimas mokamas ). Laisvas laikas.

O kaip gi grįšite namo be suvenyrų?

Siūlome įsigyti nuostabaus Talino Vana Tallinn «Вано Таллинн»  balzamo, o prisiminimams pasaldinti – saldainių „Mū”.

Talinas yra šalies sostinė, todėl mieste rasite daugybę įvairiausių parduotuvių ir prekybos centrų. Nepraeikite pro vietinius knygynus, jaunų dizainerių ir rankdarbių parduotuvėles, ekologiškų prekių ir meno dirbinių parduotuves, suvenyrines. Taline galite nusipirkti daugybę dalykų, kurie lyginant su vakarų Europos kainomis yra kur kas pigesnės. Senamiestis – ideali vieta įsigyti aksesuarų, batų, rankinių, šalių, rankdarbių, stiklo ir keramikos dirbinių, rankų darbo juvelyrikos.

Populiariausi estiški suvenyrai – rankomis megzti vilnoniai megztiniai su tradiciniais estiškais motyvais, originalūs meno dirbiniai – rankų darbo juvelyrika, tamsus juodas šokoladas bei kita Kalev saldainių fabriko produkcija, sovietinė atributika, tradicinis likeris Vana Tallinn.

Kelionė per Latviją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare sugrįžimas į Lietuvą.

3d./2n.

Kelionės kaina: 148  

Ekstra  kaina 138  

Nuolaida: Pasirinkus 4-s galinės vietos  autobuse tik 128  €!

 

Išvykimo datos: 2016 m. spalio 14 d.;  spalio 21 d.

Detalesnės informacijos teiraukitės agentūroje 

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
 • Kelionė patogiu autobusu.
 • Kelių, ekologiniai mokesčiai.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • Ekskursinė programa.
 • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje.
 • Kuras.
 • Autobuso parkavimo mokesčiai lankomose vietose.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Bilietai į mokamus objektus.
 • Asmeninės išlaidos.

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~ 35 €.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ir gidas iš Lietuvos ekskursijų neveda.
 • Priemoka už vienvietį kambarį 36 €.
 • Papildoma vieta autobuse 55 €.
 • Būtinai turėti: LR piliečio pasą arba tapatybės kortelę, galiojančius 6 mėn. po kelionės;
 • Europos sveikatos draudimo kortelę (išduotą valstybinės ligonių kasos (www.vlk.lt) arba kelionės draudimą draudžiantis agentūroje.

Išvykimas:

 • iš Vilniaus 05.00 val. Geležinkelio g. 16, Geležinkelio stotis, pagrindinė aikštė;
 • iš Kauno 06:30 val.  Islandijos pl. 32, prekybos centras „Mega“;
 • iš Panevėžio 08:00 val. Savanorių a. 5, autobusų stotis, prie prekybos centro „IKI“.
 • iš Šiauliai 09:15 val. autobusų stotis

 

 

MALONIAI PRAŠOME KREIPTIS:

www.kelioniuorganizatorius.lt
Konstitucijos pr. 12 -23, LT 09308-Vilnius
t el.faksas +370 5 273 29 79,
GSM mob. +370 606 64 408
e-mail. info@zelesa.lt

Apmokėti galima grynais pinigais ar pervedant banko pavedimu kelionių organizatoriui „Želesa“:

Rekvizitai:
Įmonės kodas:122561581
PVM kodas:LT225615811
Citadele bankas Vilnius filialas
A/s LT357290000011468673
Banko kodas: 72900
Būtinai nurodyti šiuos duomenis: ____________ (būtina nurodyti datą)
Vardas, pavardė _______________________________________ , vietų skaičius ________
Kontaktinė informacija:
El adresas: ___________________________
Mobilaus telefono nr.: ______________________
Namų telefono nr.: _________________________

 

 

 

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Nėgės Festivalis

Nėgės Festivalis

Nėgės Festivalis Narva-Jeesū

Rundalės pilis

Talinas

3d./2n.

PANAŠIOS PREKĖS

0 Atsiliepimas(-ai)
LENKIJA - ŽAVINGOJI KROKUVA

139,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
APSIPIRKIMAS LENKIJOJE

29,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
KITOKIA LENKIJA (2D./1N.)

89,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LENKIJOS DIDYBĖ (2D./1N.)

99,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LENKIJOS ISTORIJOS PERLAI

76,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
SAKSONIJOS ŠVEICARIJOS GAMTA

135,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ZAKOPANĖ – VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLOS

89,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
SVETINGOJI ESTIJA

72,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ZAKOPANĖ – KROKUVA – VELIČKA

122,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
PASLAPTINGOJI MORAVIJA

91,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ŠIAURĖS LENKIJA

80,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

37,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LEGENDINIO TITANIKO PARODA

43,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
XII-TASIS ŠVIESŲ FESTIVALIS BERLYNE

81,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
IV-ASIS ŠVIESŲ FESTIVALIS PRAHOJE

112,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
RYGOS ŠVIESŲ FESTIVALIS

40,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ISTORIJOS KELIAIS

114,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
MOZŪRIJOS GAMTA IR PILYS

77,00 €

Atsisiųsti

icon
IŠSKIRTINĖS KELIONĖS Parenkame keliones individualiai
icon
VIZOS | DRAUDIMAS Sudarome vizas ir draudimus
icon
GAUKITE NAUJIENLAIŠKĮ Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
icon
23 METŲ PATIRTIS Esame savo srities ekspertai