Juodkalnija – tai naujai atrasta puikaus poilsio formulė!

Nauja kelionė

529,00 €

LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA - VENGRIJA – SERBIJA – JUODKALNIJA – ALBANIJA – KROATIJA - BOSNIJA IR HERCEGOVINA -  VENGRIJA - SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Net 13 dienų kelionė su poilsiu prie Adrijos jūros, kaina tik nuo 490€ ir priklauso nuo kelionės datos.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

1 Diena.

AnkstirytepaliekamLietuvą

 (Vilniaus, Kauno, Alytaus - Marijampolės).

Kelionė per Lenkiją, Slovakijąsu trumpais sustojimais poilsiui. Tęsiame kelionę Lenkijos ir Slovakijos vaizdingais ir vingiuotais keliais, pamatysite, kaip dėka ESkeičiamos gyvenimo sąlygos šių šalių, kaip dirbama žemė, kaip žmonės gražina gamtą. Pravažiuosite žalius tarptautinius slidinėjimo kurortus, kurie Jūsų lauks žiemą. Sustosime Donovaluose, tai aukščiausias mūsų maršruto per Slovakiją taškas, nuo kurio atsiveria nuostabūs vaizdai, kalnai, slidinėjimo trasos.

   

Ne tik graži gamta pakerės Jūsų širdis, bet nebus užmiršti Jūsų gurmaniški poreikiai! Jūs turėsite galimybę paragauti nacionalinės Slovakiškos virtuvės patiekalų. Antroje dienos pusėje, apie 16:00 – 18:00 val.  atvykstate į viešbutį.

Čia Jūsų lauks puikus vakaras, toliau mėgausitės nuostabiąja Slovakija. Siūlome atsipalaiduoti prie baseino, pailsėti  cirkuliacinio vandens vonioje, pasimėgauti vynų degustacijomis*, taip pat Jūs galėsite pratęsti pažintį su nacionaliniais Slovakiškais patiekalais. Laisvas laikas. Nakvynė 3* SPA viešbutyje, netoli Budapešto.  

 

2 Diena

Pusryčiai.  Kelionė per Vengriją. Apie 12:00 val. atvykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Šegedą, įsikūrusį Tisosir Maros upių santakoje. Trumpas sustojimas mieste, kurio metu siūlome pasigrožėti: Kupolo aikšte, savo dydžiu prilygstančia Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmais ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia... Ir be abejo spėsite paragauti legendinių vengriškų patiekalų!

Toliau vykstate į Serbijos sostinę Belgradą.Apie 17:00 val. atvykstame į viešbutį.Laisvu laiku siūlome pasivaikščioti kone visą parą šurmuliuojančia Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja ar pavakarieniauti restoranuose, gurmanai galės paskanauti nacionalinės virtuvės patiekalų. Nepraleiskite progos pasigrožėti Kalemegdano Parku ir jame  iškilusia Belgrado tvirtove, menančią kadaise virusius aršius mūšius su turkais. Įspūdinga tvirtovė nuostabiai įsiliejo į šiuolaikinę miesto dvasią. Knez Mihajlova pėsčiųjų alėja – miesto širdis, kur gausu kavinių, parduotuvių, kur vietiniai ateina apsipirkti, pasidairyti į vitrinas ar pasivaikščioti.

Laisvas laikas. Jaunimui siūlome praleisti naktį geriausiai ir veržliausiai  naktinį gyvenimą gyvenančiame mieste Belgrade. Tai gražus baltas miestas. Belgradas žymus tuo, kad jame susiduria keli skirtingi architektūros stiliai - turkiškas bei moderniosios architektūros stiliai. Pamatysite keletą sugriautų ir iki šiol neatstatytų pastatų, subombarduotų NATO antskrydžių metu. Daugiau nei 100 klubų, naktinių barų. Šėlkite iki pat ryto!

Nakvynė 3* viešbutyje netoli miesto centrinės gatvės. 

3 Diena

Ryte popusryčių išvykstate Adrijos jūros pakrantės link su trumpais sustojimais poilsiui, per Serbiją ir Juodkalniją. Užteks laiko įamžinti unikalius Juodkalnijosgamtovaizdžius  bei paskanauti serbiškų ir juodkalnietiškų patiekalų. Kelias driekiasi vaizdingu Taros upės kanjonu, kuris savo nepaprastu ir akinančiu grožiu pakerės Jus. Dėl savo skaidraus tarsi krištolas vandens  jis dar vadinamas “Europos ašara”. Tai per šimtmečius erozijos suformuotas kanjonas, antras pagal dydį pasaulyje po Kolorado. Kvapą gniaužianti kelionė tęsiasi pro didingą Moračos upės kanjoną, palei kurį driekiasi pagrindinė Juodkalnijos automagistralė. Antroje dienos pusėje atvykstate į kurortą Sutomore.

 

 

Šalia mūsų viešbučio yra turgelis, kuriame rasite sultingų vaisių ar saldaus, kaip medus, arbūzo, kuris atgaivins Jus saulėtą dieną, šviežių daržovių  itin geromis kainomis. Iki jo vos 100 metrų pėsčiomis. O kas gali atsispirti šiltai Adrijos jūrai? Iki jos nuo mūsų viešbučio 5 minutės tiesaus kelio. Vos nuėję į paplūdimį, savo  kojomis pajusite smulkaus žvyro ir smėlio girgždesį. Apgyvendinimas.  Nakvynė  viešbutyje.

4 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.  SenasisBaras - Ulcinas. Ekskursijos metu aplankysite pietinius Juodkalnijos pakrantės miestus - Bar ir Ulcinj. Bar - didžiausias jūrų uostas, kurortas, tituluojamas švariausiu šalies miestu. Ulcinj - anksčiau šis miestas buvo vienas didžiausių piratų centrų Adrijos pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.

5 Diena

Pusryčiai. Poilsispriejūrosarbapageidaujantiemsekskursija**. Cetnė - Lovčenas. Kalnų kelias nuves Jus į Cetinję - istorinę šalies sostinę, buvusi Juodkalnijos karalystės administracinį centrą. Aplankysite karaliaus Nikolos rūmus ir Šv. Petro vienuolyną, kur saugoma nedūlėjanti Jono Krikštytojo ranka. Serpentinais pakilsite į Lovčeno kalnų masyvą, vieną gražiausių Juodkalnijos nacionalinių parkų. Užlipsite į Jezerski kalno viršūnę, kurioje pastatytas mauzoliejus didžiajam tautos poetui, filosofui ir strategui Petrui II Petrovičiui Njegošui. Nakvynė viešbutyje.

6 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**.Išvyka į Taros upės kanjonąNusileidimas plaustais kalnų upe (raftingas). Tai labiausiai kvapą gniaužiantis nuotykis. Taros upės kanjonas- antras pagal dydį kanjonas pasaulyje (po Kolorado kanjono JAV), įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą dar 1977 m. Nakvynė viešbutyje.

7 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija* į Kotoro įlanka.Tai viena įspūdingiausių šalies vietų, gausiai lankoma turistų iš viso pasaulio. Apsuptas kalnų, įlankos pakrantėje išsidėstęs senovinis Kotoro miestas. Nuvyksime į Perast miestelį, iš kurio laiveliu plaukiosime po Kotoro įlanką. Pamatysime dvi dirbtinas salas, kur vienoje 1630 m. pastatyta Dievo Motinos  cerkvė. Nakvynė viešbutyje.

8 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**. 1 dienos  kelionė į Albaniją*.Puiki proga susipažinti  su šia egzotiška Europos valstybe, kitaip vadinama „kalnų erelių šalimi“ Škiperija  (Shqiperia),  išvertus iš albanų kalbos. Ir būtent šitaip ji dabar žymima Europos žemėlapiuose.  Šioje nuostabiai gražioje ir draugiškoje šalyje yra ką pamatyti ir kur pailsėti. Nakvynė viešbutyje

 

9 Diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba pageidaujantiems ekskursija**. Ostrog vienuolynas. Vaizdingoje vietoje, 900 m aukštyje uoloje iškirstas aukštutinis Ostrog vienuolynas yra vienas svarbiausių pietų slavų dvasinių centrų. XVII a., bėgdamas nuo turkų, čia įsikūrė Šv. Vasilijus arba išvyka prie Skadaro ežero. Tai didžiausias gėlavandenis ežeras Balkanų pusiasalyje, kurį nuo Adrijos jūros teskiria 6 km pločio kalnų masyvas. Dėl unikalios gamtos ežeras ir jo apylinkės paskelbtos nacionalinio parko teritorija. Nakvynė viešbutyje.

10 Diena

Pusryčiai. Labai anksti ryte išvykstate link Kroatijos.  Pravažiuojate Juodkalnijos turizmo sostinę Budvą. Vaizdingais kalnų kelio vingiais keliaujate prie piečiausio Europoje fiordo – Kotoro įlankos. Keldamiesi keltu, grožitės unikaliu Kotoro įlankos gamtovaizdžiu. Įamžinate kelionių įspūdžius. Važiuojate kalnų serpentinais nepaprasto grožio Adrijos jūros pakrante. Pravažiuojate šiauriausius  Juodkalnijos kurortus Igalo ir Herceg Novy. Leidžiantis keliu link pakrantės,  atsiveria įspūdinga panorama į uostą, kuriame puikuojasi  prabangios jachtos, patys didžiausi ir žymiausi pasaulyje kruiziniai laivai.

Atvykstate  į Dubrovniką. Šis nuostabus miestas yra įtrauktas į 2012 – 2013 metų gražiausių šalių Europoje, kurias verta aplankyti, dešimtuką ir užima garbingą antrą vietą. Laisvas laikas. Su vadovu pasivaikščiojimas po gražiausią Kroatijos miestą. Jūs pamatysite legendinį miestą – tvirtovę, kuris savo grožiu stebina daug mačiusius turistus iš viso pasaulio. Tai pats įspūdingiausias ne tik Dalmatijos, bet ir visos Kroatijos  miestas, žinomas visame pasaulyje senovinis uostas, garsus turtinga istorine praeitimi. Siūlome aplankyti senamiestį, apjuostą įspūdinga gynybine siena, nuo kurios atsiveria žavinga miesto panorama. UNESCO saugomas senamiestis: Placos gatvė, Onufrijaus šaltinis, Rolando kolona, gynybinės sienos ir fortai, bažnyčios, miesto aikštės.

Vaizdingu „VIA Adriatika“ keliu su trumpais sustojimais poilsiui, tolstame nuo Adrijos jūros pakrantės. Apie 21:00 val. atvykstame į viešbutį nakvynei. Nakvynė 3* viešbutyje.

11 Diena

Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Vienu iš gražiausių kelių Vengrijoje, apie 11:00 – 12:00 val. atvykstate į Budapeštą.

Nepraleiskite progos pabuvoti viename ryškiausiu Europos miestu

     

Gidas aprodys Jums miestą. Apžvalginė – pažintinė  ekskursija pėsčiomis:  galėsite grožėtis nuostabia panorama, pamatysite visą Budapeštą kaip ant delno nuo „Žvejų bastiono“. Laisvas laikas,  kurio metu norintys (už papildomą mokestį) galės atsipalaiduoti „Sečenio“ ar „Gelerto“ terminių maudyklių komplekse (pirtys, baseinai po atviru dangumi), kuriame praleisite visą dieną arba pasivaikščioti Pešto dalyje (Vaci pėsčiųjų gatve, turguje, Dunojaus krantine).

 

                  Vakare išvykimas link Slovakijos. Vėlai vakare atvykimas nakvynė 3*  viešbutį.

12 Diena

Pusryčiai. Ryte išvykimas į Lietuvą. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

13 Diena

Labai anksti ryte atvykstame į Lietuvą.

Kelionės metu nuvažiuojama ~5450 Km.

_____________________________________________________________________________

Jūsų patogumui išvykimai yra vykdomi iš:

 • 00:15 val. išvykimas iš  Vilniaus Geležinkelio stoties (Geležinkelio g. 16, Vilnius),
 • 01:45 val. išvykimas iš Kauno (Savanorių pr. 404B, „Circle K” 2 Lietuva “),
 • 03:00 val. išvykimas iš Marijampolės (Kauno g. 130, „Circle K”  Lietuva")
 • 04:00  val. išvykimas iš Alytaus (Naujoji g. 17L, Alytaus autobusų stotis).

 

Kelionės kaina:

Apgyvendinimas Juodkalnijos kurorte privačiame sektoriuje.

 

IŠVYKIMO IŠ LIETUVOS DATA

GRĮŽIMO Į LIETUVĄ DATA

KELIONĖS KAINA ASM. 7- NAKVYNĖS PRIVAČIAME SEKTORIUJE SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS DVIVIEČIAME ARBA TRIVIEČIAME KAMBARYJE (HB)

(Kaina priklauso nuo kelionės datos)

 

2018.06.01

2018.06.14

Nuo 490.00

 

2018.06.15

2018.06.28

Nuo 490.00

 

2018.06.29

2018.07.12

Nuo 529.00

 

2018.07.13

2018.07.26

Nuo 529.00

 

2018.07.27

2018.08.09

Nuo 529.00

 

2018.08.10

2018.08.23

Nuo 529.00

 

2018.08.24

2018.09.06

Nuo 490.00

 

2018.09.14

2018.09.27

Nuo 490.00

 

2018.09.28

2018.10.11

Nuo 490.00

 

 

               Apgyvendinimas Juodkalnijos kurorte 3* viešbučiuose.

 

IŠVYKIMO IŠ LIETUVOS DATA

GRĮŽIMO Į LIETUVĄ DATA

KELIONĖS KAINA ASM. 7- NAKVYNĖS VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS IR VAKARIENĖMIS DVIVIEČIAME ARBA TRIVIEČIAME KAMBARYJE (HB) (Kaina priklauso nuo kelionės datos)

 

 

2018.06.01

2018.06.14

Nuo 519.00

 

2018.06.15

2018.06.28

Nuo 519.00

 

2018.06.29

2018.07.12

Nuo 549.00

 

2018.07.13

2018.07.26

Nuo 549.00

 

2018.07.27

2018.08.09

Nuo 549.00

 

2018.08.10

2018.08.23

Nuo 549.00

 

2018.08.24

2018.09.06

Nuo 499.00

 

2018.09.14

2018.09.27

Nuo 499.00

 

2018.09.28

2018.10.11

Nuo 499.00

 

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė komfortabiliu autobusu (kuriame yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema, didelė bagažinė).
 • 7 pusryčiai, švediškas stalas (nacionaliniai patiekalai, omletas, kiaušiniai, įvairios salotos, sausi pusryčiai, pienas arbata), 3* viešbutyje kurorte.
 • Kelių, ekologiniai šalių mokesčiai pagal maršrutą.
 • Kelto bilietai.
 • 2 nakvynės su kontinentiniais pusryčiais, 3* viešbutyje Slovakijoje.
 • 1 nakvynė su pusryčiais, švediškas stalas, 3* viešbutyje Belgrade.
 • 7 nakvynės Juodkalnijoje, Sutomore kurorte.
 • 1 nakvynė su pusryčiais, švediškas stalas, 3* viešbutyje Kroatijoje.
 • 10 – tą dieną pusryčiai – sausas davinys.
 • Nuvežimas ekskursijai į Albaniją.
 • Ekskursijos Šegede, Belgrade, Dubrovnike, Budapešte.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • Kai kurių ekskursijų lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Kelionės kaina priklauso nuo kelionės datos ir maitinimo tipo Juodkalnijos kurorte.
 • Įvažiavimo į Albaniją mokestis, mokamas vietoje vietinei aptarnaujančiai agentūrai  
 • Medicininių išlaidų draudimas (priklausomai nuo draudimo sumos)
 • Kurorto rinkliava (mokama pavedimu agentūrai): suaugusiems - vaikams - iki 7 metų nemokamai, vaikams nuo 7 iki 16 metų – 7 EUR, Kurorto rinkliava suaugusiam 9.00 EUR
 • Kondicionierius suaugusiems - (vaikams iki 12 metų su dviem tėvais – nemokamai)
 • Vienviečio kambario priemoka kurorte, 3* viešbutyje 99 EUR
 • Vienviečio kambario priemoka visos kelionės metu 169 EUR
 • Papildoma vieta autobuse, visos kelionės metu 150 EUR

 Papildomai:

Kuro mokestis ( mokamas kelionių agentūroje pavedimu arba grynais):- 10 €/asm.

Dėmesio

Vaikams iki 7m. sumažinta kaina (su maitinimu, be papildomos lovos) (Su 2 tėvais)

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:

 • Tik Lietuvos Respublikos piliečio pasas (galiojantis 6 mėn. po kelionės).
 • Šios kelionės metu NETINKA Europos sąjungos draudimo kortelė, BŪTINA draustis kelionės draudimu.

 

 • Dėmesio! Vežame pakeleivius!!!   Daugiau informacijos tel. +370 606 64 408.

Papildomai:

 • Ekskursijų objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali kisti,
 • Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.
 • Į papildomas ekskursijas susirinkus daugiau kaip 18 žmonių iš grupės, Jus lydės mūsų gidas, kuris vertėjaus ekskursijos metu. Susirinkus mažiau kaip 18 žmonių, ekskursiją pasirinkę turistai prijungiami prie jau suformuotos grupės, o ekskursija vyksta TIK rusų kalba.
 • Turizmo agentūra gali keisti kelionės programą, atsižvelgdama į visos grupės pageidavimus ir objektyvias sąlygas.
 • Mūsų viešbutis yra ramioje vietoje, kur vakarais Jūsų netrikdys šurmulys ir garsi diskotekų muzika! Jūs puikiai išsimiegosite ir pailsėsite. Tai viešbutis, turintis savo uždarą teritoriją, į kurią pašaliniai asmenys neįleidžiami. Viešbučio teritorijoje yra nuosavas restoranas, baras, kur galėsite pavėsyje atsigaivinti ar užsisakyti nacionalinių patiekalų ištisą dieną. 

Mūsų rekomendacijos:

 • Turėti maudymosi kostiumėlį, kepures, rankšluostį, aprangą ir avalynę tinkančią vaikščioti po kalnus.
 • Turėti valiutos tų  šalių per kurias vykstama (reikalingos sumos nurodytos „Keleivio atmintinėje“, kurią gausite kartu su kelionės sutartimi).

* Didesnėms grupėms, dėl nuolaidų kreiptis asmeniškai į mūsų agentūrą.

* Nuolaidos įvairioms grupėms taikomos tuomet, kai kelionė užsakoma iš anksto ir 30 % avansas, apmokamas iki kelionės likus ne mažiau, kaip 27 d. d. , ir visi grupės narių kelionės data sutampa. 

* Nuolaidosnetaikomosuž papildomaspriemokas, kuriosneįskaičiuotos į kelionėsprogramą.

* Perkantkelionę išankstiniopirkimo, akcijos, paskutinėsminutės, specialiųjų pasiūlymų metu, papildomosnuolaidos, nurodytos "Lojalumoprogramoje" - netaikomosirnesumuojamos.

* Pritaikiusvieną iš "Lojalumoprogramos" nuolaidų, kitosnuolaidosnetaikomosirnesumuojamos.

Kelionių organizatoriuspasiliekateisę keistikainasdėlkuropabrangimo, beidėlkitų objektyvių, nepriklausančių nuokelionėsorganizatoriaus, priežasčių.

INFO KONTAKTAI:

ü  Jejgu Jūs noresite dalyvauti prašome susisiekti su mumis:

ü  Dėl išsamesnės informacijos kreiptis telefonu:

ü  Konstitucijos pr. 12 -23, LT 09308-Vilnius

ü  Elektroniniu paštu – secular.business@gmail.com

ü  Arba Mob.tel.:+370 606 64 408 ; Mob.tel.:+370 600 07 211;

ü  Facebook»https://www.facebook.com/zelesa.lt/?ref=hl

ü  Facebook»https://www.facebook.com/profile.php?id=100009696156720

ü  Facebook»https://www.facebook.com/leonidas.fedorenko

ü   

Apmokėti galima grynais pinigais ar pervedant banko pavedimu kelionių organizatoriui „Želesa“

http://kelioniuorganizatorius.lt/home/124-1-turas-juodkalnija-balkanu-turas.html

http://www.youtube.com/watch?v=Q6imcgmtdYQ&feature=related

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kainas dėl objektyvių, nepriklausančių nuo kelionės organizatoriaus, priežasčių.

Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, pažymėjimas Nr. 012857, UAB Želesa“, įregistruota Juridinių asmenų registre kaip kelionių organizatorius Lietuvoje.

Mob.tel. + 370 687 39 249, +370 600 07 211 arba +370 606 64 408

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Juodkalnija – tai naujai atrasta puikaus poilsio formulė!

Juodkalnija – tai naujai atrasta puikaus poilsio formulė!

LIETUVA - LENKIJA - SLOVAKIJA - VENGRIJA – SERBIJA – JUODKALNIJA – ALBANIJA – KROATIJA - BOSNIJA IR HERCEGOVINA -  VENGRIJA - SLOVAKIJA - LENKIJA - LIETUVA

Net 13 dienų kelionė su poilsiu prie Adrijos jūros, kaina tik nuo 490€ ir priklauso nuo kelionės datos.

PANAŠIOS PREKĖS

0 Atsiliepimas(-ai)
SLOVAKIJA 6-IŲ DIENŲ KELIONĖ

189,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
TURKIJA – EFTALIA VILLAGE 5*

399,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
VASAROS STOVYKLA KROATIJOJE

505,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
Sankt Peterburgas - Baltosios naktys

229,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LENKIJA - ŽAVINGOJI KROKUVA

139,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
№1 Turas - JUODKALNIJA, BALKANŲ TURAS

398,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
SIRIUS DELUXE HOTEL 5*

599,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LENKIJOS ISTORIJOS PERLAI

76,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
SAKSONIJOS ŠVEICARIJOS GAMTA

135,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ZAKOPANĖ – VELIČKOS DRUSKŲ KASYKLOS

89,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
SVETINGOJI ESTIJA

72,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
Nėgės Festivalis

128,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ZAKOPANĖ – KROKUVA – VELIČKA

122,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
PASLAPTINGOJI MORAVIJA

91,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
KOPERNIKO MOKSLO CENTRAS

37,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
LEGENDINIO TITANIKO PARODA

43,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
XII-TASIS ŠVIESŲ FESTIVALIS BERLYNE

81,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
IV-ASIS ŠVIESŲ FESTIVALIS PRAHOJE

112,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
RYGOS ŠVIESŲ FESTIVALIS

40,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ISTORIJOS KELIAIS

114,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
MOZŪRIJOS GAMTA IR PILYS

77,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
VISI KELIAI VEDA Į ROMĄ

205,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
DIDINGOJI ITALIJA

510,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
NAUJI METAI STILINGAME MILANE

219,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
NAUJI METAI VENECIJOJE

203,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ŠOKOLADO FESTIVALIS ITALIJOJE

275,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
ROMANTIŠKASIS PARYŽIUS

281,00 €

0 Atsiliepimas(-ai)
Kelionių pasiūlymai per Varšuvą

399,00 €

icon
IŠSKIRTINĖS KELIONĖS Parenkame keliones individualiai
icon
VIZOS | DRAUDIMAS Sudarome vizas ir draudimus
icon
GAUKITE NAUJIENLAIŠKĮ Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
icon
23 METŲ PATIRTIS Esame savo srities ekspertai